moderns cūku, sivēnu audzēšanas KOMPLEKSS

Labākā kvalitātes / cenas attiecība

SPF / Ģenētika / Kvalitāte / Cena

Jaunas telpas ar ventilācijas sistēmām, kas nodrošina labu klimatu.

Speciāli sagatavoti graudi un automatizētas barošanas sistēmas. Roboti, kas mazgā būrus.

Vairākas biogāzes stacijas, kas ražo elektrību un samazina smaku izdalīšanos.

20 gadu laikā NAV bijušas epidēmijas, cūku mēris vai citas vērā ņemamas slimības. PVD (Latvijas Pārtikas Veterinārais Dienests) apliecina, ka Baltic Pork ir brīva no Aujeski slimības.

Drošība un tīrība, vide. Teritorija sadalīta vairākās zonās, kurās var atrasties tikai ar speciālu apģērbu vai ekipējumu.  Jaunas telpas un labi darba apstākļi darbiniekiem.

Baltic Pork augstākās kvalitātes produkcija

Sivēnu un cūku vairumtirdzniecība

Nu jau 20 savas darbības gadus mūsu uzņēmuma galvenais virziens ir cūkkopība un to vairumtirdzniecība gan uz ārvalstīm, gan arī vietējiem gaļas ražotājiem. Pirms Āfrikas cūku mēra izplatības ierobežošanas pasākumu stāšanās spēkā lielāko daļu produkcijas (50-70%) eksportējām uz Eiropu, Poliju, Krieviju un Lietuvu. Šobrīd sivēnus un nobarojamās cūkas pamatā pārdodam vietējiem gaļas ražotājiem. Mēs vienmēr rūpīgi sekojam līdzi, lai gan no mūsu, gan uzpircēju puses tiktu ievērotas dzīvnieku labturības prasības, kā arī prasības lauksaimniecības dzīvnieku pārvadāšanai, kā tas norādīts normatīvajos aktos.

Sivēnu vairumtirdzniecība

  • Atrašanās vieta: Siguldas novada “Krastmalās”, Allažmuižā.
  • Svars: ~30 kg
  • Šķirne: Landrases un Jorkšīras krustojums.
  • Pircējam jābūt reģistrētai novietnei, novietnes numuram, PVD atzinumam, kā arī jāatbilst citiem PVD normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.
  • Dzīvnieku transportēšanu organizē pircējs, un nodrošina transporta līdzekļa, ceļa un pārvadājuma ilguma atbilstību Ministru kabineta Dzīvnieku pārvadāšanas noteikumiem.

Minimālais pasūtījuma daudzums:

200

sivēni

Nobarojamo cūku vairumtirdzniecība

  • Atrašanās vieta: Ogres novada “Rukšos”, Lauberē.
  • Svars: ~100 – 110 kg
  • Šķirne: Landrases, Jorkšīras un Djurokas krustojums.
  • Pircējam jābūt reģistrētai kautuvei, kā arī jāatbilst citām Eiropas Padomes Regulā par dzīvnieku aizsardzību nonāvēšanas laikā noteiktajām prasībām.
  • Dzīvnieku transportēšanu organizē pircējs, un nodrošina transporta līdzekļa, ceļa un pārvadājuma ilguma atbilstību Ministru kabineta Dzīvnieku pārvadāšanas noteikumiem.

Minimālais pasūtījuma daudzums:

20

cūkas

Sazinieties - lai veiktu pasūtījumu!

Sazinieties ar mums pa norādīto tālruni, lai veiktu pasūtījumu darba dienās no 08:00 – 17:00.

Vai uzdodat jautājumu!